چگونه سفارش ساخت سایت دهیم؟

سفارش ساخت سایت و معرفی انواع سایت

سفارش ساخت سایت ، یکی از مهم ترین مراحل جهت ایجاد وب‌سایت می باشد. زیرا بسیار مهم است که شما بدانید که دقیقا به چه نوع وب‌سایت و با چه ویژگی هایی نیاز دارید تا بتوانید به درستی سایت مد نظر خود را سفارش دهید. همچنین در ادامه ، هنگام تحویل سایت با طراح آن دچار مشکل نشده و دقیقا به آنچه در ذهن خود برای وب‌سایتتان متصور شده اید برسید. در ادامه به توضیح انواع سایت ، به همراه مزایا و معایب آن می پردازیم.

 

وب سایت های static یا ایستا

در وب‌سایت های ایستا ، اغلب اوقات تنها از دو زبان HTML و CSS برای ایجاد وب‌سایت استفاده می شود اما گاهی زبان جاوااسکریپت نیز در این سایت ها دیده می شود. این سایت ها به سختی بروز می شوند و اعمال تغییرات در آنها بسیار مشکل خواهد بود و برای بروزرسانی آنها نیاز به دانستن زبان های HTML و CSS می باشد و این امر باعث شده از این نوع وب‌سایت ها کمتر و تنها در موارد خاص استفاده شود.

 

ساخت سایت با سیستم های مدیریت محتوای آماده

 

سیستم مدیریت محتوای وردپرس

هم­اکنون وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا برای ساخت وب‌سایت ها در سرتاسر جهان به شمار می رود ؛ زیرا :

  1. به راحتی امکان ایجاد انواع وبسایت بدون هیچ محدودیتی را فراهم می کند.
  2. از امنیت قابل قبولی برخوردار است.
  3. امکان توسعه ی آن برای همه وجود دارد.
  4. رایگان است.
  5. توسعه دهندگان بسیار زیادی در سرتاسر جهان دارد.
  6. هر ویژگی که به ذهن شما برای وبسایتتان خطور کند در اکثر مواقع توسعه دهندگان وردپرس آن را در قالب پلاگین (افزونه) ، از پیش برنامه نویسی کرده و به صورت رایگان (یا با مبلغی جزئی) در دسترس عموم قرار داده اند.
  7. امکان ایجاد پلاگین های اختصاصی برای هر وبسایت وجود دارد که می توانید به وسیله ی پلاگین ها ، ویژگی های مد نظر خود را پیاده سازی کنید.
  8. پشتیبانی از زبان فارسی

 

سایر سیستم های مدیریت محتوا

پس از وردپرس سیستم های مدیریت محتوای دیگری نیز وجود دارند که می توان به جوملا، رقیب سر سخت وردپرس نیز اشاره کرد. جوملا و وردپرس هر دو از زبان برنامه نویسی php استفاده می کنند ، هر دو رایگان بوده و به راحتی می توان از آن ها برای ایجاد  و طراحی سایت استفاده کرد اما علی رقم شباهت ها، این دو سیستم مدیریت محتوا تفاوت های بزرگی دارند که آن ها را از هم متمایز می کند. بزرگ ترین تفاوت وردپرس و جوملا در تعداد افراد استفاده کننده از آن هاست. جایی که وردپرس از رقیب سر سخت خود پیشی می گیرد. شاید برای شما تعداد کاربران یک سیستم مدیریت محتوا کم اهمیت جلوه کند؛ اما تعداد کاربران یک سیستم، در توسعه و رفع ایرادات آن به صورت مستقیم موثر بوده و این آمار را می توان از مقایسه ی جست و جوی عبارت های (وردپرس) و (جوملا) در متور جست و جوی گوگل نتیجه گرفت :

 

ساخت سایت اختصاصی و برنامه نویسی از صفر تا صد

این نوع از وبسایت ها عموما به وسیله ی زبان های برنامه نویسی php یا asp.net نوشته و دردسترس عموم قرار می گیرند ، توسعه و اعمال تغییرات در این وبسایت ها بسیار ساده تر می باشد و عموما برای  انجام کار های بزرگ  توصیه می شوند. اما هزینه های ساخت وبسایت های اختصاصی همواره بسیار بیشتر از وبسایت های وردپرسی بوده و این نوع از وبسایت برای کار هایی در مقیاس کوچک یا حتی متوسط توصیه نمی شود.

 

با توجه به انواع وبسایت های ذکر شده شما می توانید بسته به نیاز خود سفارش ساخت سایت دهید و یا برای اطلاعات بیشتر ، با ما در ارتباط باشید.

پر بازدید ترین خدمات سایت ساز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *